.

.

honju хоризонт Појас Случај за Sony Xperia X/X Перформанси/Xperia SA/Xperia XA1 / Xperia XZ/Xperia Z5 итн. - црна [Појас јамка | Вистинска кожа | рачно изработени | Магнетни затворање] - HHSONY

honju хоризонт Појас Случај за Sony Xperia X/X Перформанси/Xperia SA/Xperia XA1 / Xperia XZ/Xperia Z5 итн.

DEN 759.84

Износ
Во продавницата.

Производителот гаранција може да не се применува.Вистинска кожа случај со кафеава бода се одликува со елегантна и благородна изглед.Направен од најдобрите вистински кравја кожа и мека кожа за внатрешни работи.Со голем појас јамка (околу 5,5 см) ќе може да се закачите на случај за речиси секоја појас.Голем размавта со магнетни затворање заштитува вашиот телефон од добивање на изгубени.Брз и лесен пристап до вашиот уред со својот прст-контрола на одморите во надолна линија.Нежна врежана лого во внатрешноста и honju лого на предната страна заврши дизајн.Ако имате помал уред, можете да користите временски хоризонт во комбинација со вашиот постоечки заштита случај*.Компатибилност : Sony Xperia XZ2 / Xperia XZ2 Компактен, Xperia XZ1 / Xperia XZ1 Компактен, Xperia XZ Премија, Xperia XA2, Xperia L2, Xperia XA1 / Xperia XA1 Компактен.Големина на уредот (вклучувајќи го и заштитни случај) не треба да надмине 157 x 77 x 11mm.хоризонт е крајната надворешна случај.Само да се стави во вашиот паметен телефон, и да го прикачите на вашиот појас.Големите размавта со магнетни затворање гарантира дека вашиот телефон не може да бидат изгубени.На здрав кожа дизајн со кафеава бода и врежана honju логото се одликува со модерен изглед.Во внатрешноста на мека кожа го заштитува вашиот телефон од гребење. *Ве молиме присуствува дека, поради различни уред димензии, паметен телефон, можат да се седи различно во џеб.Големина на уредот (вклучувајќи го и заштитни случај) не треба да надмине 157 x 77 x 11mm.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите