.

.

2 Пакет Замена Holster Спојувалка за Каиш за Samsung Галакси S10 Otterbox Defender Случај(2 ПАРЧИЊА)

2 Пакет Замена Holster Спојувалка за Каиш за Samsung Галакси S10 Otterbox Defender Случај(2 ПАРЧИЊА)

DEN 287.76

Износ
Во продавницата.

Ве молиме Имајте во предвид : Вие ќе треба да имаат Otter Box Defender Серија Случај за Појас-клип за работа.Оваа holster одговара на Бранителот случај за Samsung Галакси S10 САМО(НЕ за Samsung Галакси S10+ Плус).Замена на изгубена или оштетена holster кој оригинално доаѓа со вашиот Бранител случај.Спојувалка за каиш swivels и ротира и се заклучува во било која позиција ќе сакаат.Висок квалитет на КОМПЈУТЕР материјал, клипови со ротирачки/вртливата/потпирачот функција.Ве молиме Имајте во предвид : Вие ќе треба да имаат Otter Box Defender Серија Случај за Појас-клип за работа.Оваа holster одговара на Бранителот случај за Samsung Галакси S10 САМО(НЕ за Samsung Галакси S10+ Плус).

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите