.

.

Dual Видиме Случај Holster Носителот Двојно Декер Телефон Појас Торбичка за Samsung Галакси S20 Ултра 5G,S20 Плус,S10 Лајт,Note20 Ултра,A20s A71 A51 A31 A21S A11 ,OnePlus 7T,8T, Пиксели 4 XL,LG Stylo (Црна)

Dual Видиме Случај Holster Носителот Двојно Декер Телефон Појас Торбичка за Samsung Галакси S20 Ултра 5G,S20

DEN 309.60

Износ
Во продавницата.

Двојна џеб појас holster мобилен телефон за носење за Samsung Галакси Забелешка 20 Ултра 5 G,Note20,Забелешка 10+,Note10 Лајт,Note9,Note 8,S20+ S10+ S9 Плус,A20 A21 A30 S А50 A70/ LG Stylo 6,Stylo 5,Stylo 4, V60 V50 V40 Thin Q, K50 K50 S K51/ One Plus 8 Pro,8,7 Pro/ Google Пиксели 3а XL,4 XL, 3 XL/ Motorola Работ,Мото G Моќ,G Перо,G Брзо,G8 Плус,Г-7 Моќ,G6 Плус,Мото E,E5 Плус,Еден Зум,Z4/ BLU Vivo XL5/ Redmi Забелешка 9/ Sony Xperia и повеќе 5.7-6.9 инчен слична големина паметни телефони со тенок заштитен случај.Вертикална двојно телефон торбичка е направена од цврсто најлон и мал дел од синтетичка кожа за декорација, додавање на мека лагер внатре, половината појас случај може да ви помогне да се заштити вашиот телефони од нула, поздравниот, nicks и прашина.Телефонот случај е дизајниран со појас јамка и carabiner клип, погодно за вас да се кандидира низ појас или клип на вашиот панталона или чантата кога ќе се работи или не сакаат да го стави во џебот.Пред држачот на џеб за да можете да носат вашата лична карта кредитна картичка/копчиња монети.Силна велкро затворање чувајте ги вашите телефони во место и безбедно, лесен пристап до неа.Стилски и лесни, добри заштитни начин да го носат вашиот голем мобилен телефон, бесплатно вашите раце и имаат телефон околу вас.Приближно внатрешни работи димензија : 6.8 x 3.2 x 1.2 инчен,надворешните големина : 7.2 x 3.5 x 1.6 инч.Ве молиме СПОРЕДЕТЕ го вашиот уред demension пред купување поради варијациите во големината за различни бренд модели дури и со иста големина на екран.Ако имате било какви загриженост за димензија, ве молиме да бидат слободни да контакт.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите