.

.

Mopaclle Мобилен Телефон Holster Појас Случај за iPhone 13 Про Max 12 Про Max XR Xs Max 6s Плус 7 Плус 8 Плус Samsung Галакси S20 FE 5G S20 Плус A12 A71 A72 A52 Кожа Спојувалка за Каиш Циклуси Торбичка за Д

Mopaclle Мобилен Телефон Holster Појас Случај за iPhone 13 Про Max 12 Про Max XR Xs Max 6s Плус 7 Плус 8 Плус

DEN 287.52

Износ
Во продавницата.

100% РИЗИК НАБАВКА : Во Mopaclle, нашите клиенти задоволството е огромно.Никогаш не ја изгуби повторно.LG : LG V50 Thin Q, LG K51, LG K51s, LG K50, LG Q61, LG K61, K52 K42,LG Stylo5, LG Stylo4, LG V20, LG V10, LG П Перо , V20 V40 V50 , LG V40 Thin Q, V50 S Thin Q, G8 X Thin Q, G8 S Thin Q.Компатибилен : i Phone 13 Про Max,i Phone 12 Про Max, Xs Max ,11 Про Max ,i Phone 6 Плус, i Phone 6s Плус, i Phone 7 Плус, i Phone 8 Плус, i Phone XR, i Phone 11, Samsung Галакси Note10 Лајт, Забелешка 10 Плус, A71 A72 A12 А50 A52 A42 A32, M42 M62 М12, Галакси A03,Галакси A03 Јадро, LG П Перо ,LG V20, LG V10, Google Пиксели 6, Google Пиксели 6 Про, Пиксели 4 Xl, Пиксели 3 Xl, Пиксели Xl и повеќе - Ова е само дел од тестот.Ако поради било каква причина ќе најдете на нашите производи да биде не зависи од вашите очекувања, не двоумете се да не контактирате!Нашите производи се заштитени со 1 година гаранција за враќање на парите и ја вашата повратна информација е важна за нас!.Исто така, можете да испраќате порака до мене го моделот на вашиот телефон, ние ќе ви одговори на вас како е можно поскоро.Внатрешни Димензии : 6.MOTOROLA : Motorola Работ 20 Про, Motorola Работ 20, Мото G50, Motorola Еден, Motorola Мото G Перо, Една Визија ,Мото G8, G Моќ, Мото G Брзо,Мото G Pro, Motorola Работ+, Мото E7,Мото G8 Плус,Мото E4 Плус,One Plus 8, One Plus 8 T, Една Хипер, Една Макро ,Една Визија Плус, Една Акција, Еден Зум , Еден Фузија+.За да го носат тоа, можете да изберете појас јамка опција или клип за да ја вашиот појас со трајни спојувалка за каиш, корселе или во вашата чанта е џеб.Во Mopaclle Торбичка никогаш нема да се забави на вас долу.Кожа Мобилен Телефон Holster спојувалка за каиш торбичка е погодна за следниве паметни телефони : IPHONE : i Phone 13 Про Max, i Phone 12 Про Max, i Phone Xs Max ,i Phone 11 Про Max ,i Phone 6 Плус, i Phone 6s Плус, 7 Плус, i Phone 8 Плус.SAMSUNG ГАЛАКСИ : Samsung Галакси Забелешка 20 Ултра, Белешка 20, Забелешка 10 Плус 5 G, Галакси Забелешка 9, Galaxy Note 8, Note10 Лајт , Галакси S20 Плус, S21 Плус, S10 Плус, Галакси Забелешка Плус 10 ,Галакси S20 FE 5 G, S8 Плус, S9 Плус.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите