.

.

SPYCASE СТП Кожа Торбичка Алкател Жестока XL/Onetouch Флинт/Jitterbug Случај за Носење со Спојувалка за Каиш Појас Циклуси Holster (Вклопува со Хибридни/Тенок Случај)

SPYCASE СТП Кожа Торбичка Алкател Жестока XL/Onetouch Флинт/Jitterbug Случај за Носење со Спојувалка за Каиш

DEN 119.76

Износ
Во продавницата.

Компатибилен со Алкател Жестока XL/Onetouch Флинт/Jitterbug.На SPYCASE Серија случај целосно ја надополнува вашиот телефон без да се жртвува го изгледот на вашиот уред.Стилски дизајн со меки внатрешна обвивка помага во заштитата на вашиот телефон.Висок Квалитет Faux Кожа Торбичка Случај Со Спојувалка За Каиш,Лесно Да Клип И Исклучување На Вашиот Појас.Стилски дизајн со меки внатрешна обвивка помага во заштитата на вашиот телефон од крек и гребнатини.Fashionably го заштитите вашиот телефон без додавање на рефус со овој стилски и едноставен дизајн.Универзална Торбичка случај дизајниран за да ги заштити вашиот мобилен телефон од гребење, прашина, нечистотија, отпечатоци од прсти и други секојдневно носење.Шок-абсорбента материјал држи вашиот телефон безбеден од случајно паѓање.Дами, нема потреба да се грижите за гребнатини од вашиот клучеви или други предмети во вашата чанта кога го користите овој модерен случај.Лесно ќе се вклопат во еден спојки или крст-тело чанта што го прави совршен за дами ноќта.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите