.

.

Mitutoyo 215-156-10 Гранит Comparator Стојат, 300 x 250 x 80 mm

Mitutoyo 215-156-10 Гранит Comparator Стојат, 300 x 250 x 80 mm

DEN 15523.44

Износ
Во продавницата.

Лесно одржување.Фино прилагодување во текот на целото патување.Црн Гранит останува слободен од burrs и pileups поради неговата казна-жито состав.Пакет Димензии : 14.5 L x 21.5 H x13 W(инчи).Гранит comparator стојат 300x250x80mm.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите