.

.

QBJMY Симулација Бела Peony Венец Вратата Декорација Виси Свеќа Носителот Декорација Празник Венец Mori Свадба Венец (Големина : Peony+Вајт)

QBJMY Симулација Бела Peony Венец Вратата Декорација Виси Свеќа Носителот Декорација Празник Венец Mori Свадба

DEN 336.00

Износ
Во продавницата.

Производи кои се користат - Украсување на свадба,фаза,дневна соба,спална соба,канцеларија,хотел,ресторан,birthday (роденден), продавница приватен клуб,итн.,за да се направи простор поубаво.Одлична услуга - Ако имате било какви прашања во врска со оваа лаванда венец,можете да не контактирате преку е-маил и ние ќе се вратам на вас во рок од 24 часа.Ако купите има некои квалитетни дефекти,ние нудиме 86-ден парите назад.Високо-квалитетни материјали - Изработени од еколошки пластични материјали,безбедна,здрава,не-токсични и еколошки.Тоа не е лесно да исчезнат и да се деформира и може да се користи за долго време.Предности на производите - Лажни лаванда гарланд има пластична база за да се осигура дека лажни занаети лесно не се деформирани,неверојатна во текот на годината,лесен за чистење,ниски трошоци за одржување,нема потреба да се вода.Висок-квалитет изглед - Ова пурпурна лаванда венец создава романтична изгледа дека создава убава стил, која може да се користи секоја сезона!Елегантна и живописни бои се создаде безвременски сезонски дома décor.Материјали : свила flower Craft : handmade Type : Garland Variety : Peony Packing : oppbag Color : Бела Peony Венец.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите