.

.

Mogorle Гас на Резервоар за Гориво CRF50 XR5050 / 70/110 / 125 КУБИКА Нечистотија Јама велосипед црна пластика Гас на Резервоар за Гориво маска

Mogorle Гас на Резервоар за Гориво CRF50 XR5050 / 70/110 / 125 КУБИКА Нечистотија Јама велосипед црна пластика

DEN 719.76

Износ
Во продавницата.

Материјал : направен од високо сила ABS, со висока цврстина, издржливост и отпорност на корозија, добра запечатување.Предности : висок квалитет, совршено се вклопуваат и се обликуваат.Едноставен за инсталација и отстранување.Големина : 27cm x беа 25,5 cm x 22cm / 10.63 во x 10.04 во x 8.66 во (за).Применливи модели : се применува за petcock XR РБС CRF50 50cc 70cc 110cc 125cc XR50 / CRF50. Забелешка] осветлување и различни монитори може да предизвика бои на објектите во слики да биде малку поинаков од вистинска предмети.На дозволената грешка на мерењето е + / - 1-3cm.Ве молиме проверете ја својата форма и големина пред купување за да се види дали тоа е соодветен за вашата off-road возило.Се надевам дека ќе може да го разбере.Mogorle е бренд фокусирани на велосипеди, оди karts и други мотоцикли и моќ спортски додатоци.Нашите додатоци вклучуваат заеднички замена на делови и персоналните модификација.Ние ќе ги ажурира нашите производи во било кое време и на делови што треба ќе се појави во нашата продавница.Ако имате било какви прашања во врска со производот, ве молиме оставете прашање или да ги споделите со нас преку е-маил, ние ќе одговор за вас.Ако ви требаат повеќе, ве молиме ги споделите со нас преку е-маил.Ние сме среќни да помогнеме.Верувајте ми, кога за првпат го стави ред, на долга приказна помеѓу нас беше само почеток.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите