.

.

L'Oreal Студио Линија Главата Заклучување Мега Тешко се Одржи Гел 6.80 оз (Пакување од 4)

L'Oreal Студио Линија Главата Заклучување Мега Тешко се Одржи Гел 6.80 оз (Пакување од 4)

DEN 411.84

Износ
Во продавницата.

Производ на L'Oreal Студио Линија.Пакет од 4. Големина : Пакет од 4 За најновите информации, препорачуваме посета на производителот веб-сајт за најдобри детали за производот, вклучувајќи состојки, опасности, насоки и предупредувања.Овој производ понуда е за 4 Мало Пакет.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите