.

.

Headspa 7 Цутење на Магичен Коса Styler 150ml

Headspa 7 Цутење на Магичен Коса Styler 150ml

DEN 904.80

Износ
Во продавницата.

✔️Совршен фиксација без неред. ✔️Мора да се има пред пеглање - заштита на косата. ✔️Зголеми стил со користење на апаратот пред да го користите. ✔️Без stickiness, clumping, или стврднување. ✔️Совршен фиксација без неред.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите