.

.

APRES ГЕЛ-X СОВЕТИ (Stiletto Долго)

APRES ГЕЛ-X СОВЕТИ (Stiletto Долго)

DEN 921.12

Износ
Во продавницата.

Apres совети кутија може да има некои гребење или отпечатоци од прсти на тоа.Следат соодветни чекори и може да се постигне убава, силна Гел екстензии без кревање!Супер брз и лесен систем е бриз да се научи!Совладате техниката во 1-3 месеци, и можете да завршите со 10 прст екстензии за само 10 минути!Мека-гел формулација на Гел-X Совети и Продолжи Гел направи отстранување едноставно!Натопете или заврши во acetone за 15 минути, и тоа ќе се отстранат само како гел лак. * Значењето на Apres помине совети е совршено, дебел/слаби.Сепак, нивните најновата верзија е јасно/празно и потенка малку.Брзо и Лесно да се Применуваат!Без Мирис, Без Прашина!Без Оштетување на Природни Нокти! 10 Прст Екстензии за Само 10 Минути!.*** Извајани или Природни совети зависи од вашите нокти кревет.Втората верзија е нивната Apres логото на нивните нокти совети.Првата верзија на нивните нокти совети има големина број на нив.Ова е причината зошто вие може да видите некои мали разлики ако ви нареди неколку пати.*** Ве МОЛИМЕ ПРЕТПАЗЛИВОСТ * Apres е релативно млада компанија и тие се уште се во подобрување на своите производи. Постои празно место на совети кутија.* Не постои Совети големина 00 (најголемата големина) на нивните кутија.Природните за рамен заноктиците и Извајани за криви заноктиците.Гел-X Совети се специјално формулиран гел совети за работа со Aprés се Прошири Гел за да се обезбеди траен 3+ недели лепливоста на природни нокти.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите