.

.

Екипажот - Pomade - Pomade Со Среден Чекање И Висок Сјај - 3 Унца - Вклучува Патување Шише (Пакување Од 3)

Екипажот - Pomade - Pomade Со Среден Чекање И Висок Сјај - 3 Унца - Вклучува Патување Шише (Пакување Од 3)

DEN 983.76

Износ
Во продавницата.

Водата врз Основа : Шампони надвор лесно без остатоци.Ланолин : Дава огромна сјај и свитливи задржете.Комплекс Силна Задржете : Ultimate се одржи во свитливи производ.Работи и за кадрава коса и дава современа, флексибилна алтернатива за стајлинг гелови.Го користите да се создаде класичен, slicked назад изгледа или за контролата во секој тип на коса.За средни чекање со висок сјај.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите