.

.

MARBERO 167Wh Преносни Моќ Станица, 45000mAh Соларни Генератори Литиум Батерија за Напојување со 110V AC Штекер, 2 DC Пристаништа, 4 USB Порти, LED Рефлектори за CPAP Дома Кампување Итни

MARBERO 167Wh Преносни Моќ Станица, 45000mAh Соларни Генератори Литиум Батерија за Напојување со 110V AC Штекер,

DEN 746.40

Износ
Во продавницата.

Тоа може целосно полнење на мобилен телефон 12 пати, лаптоп 2 пати, на CPAP машина трае околу 4 часа(време ќе бидат различни според машина моќ), led светло е повеќе од 40 часа, и мини фрижидер е за 5 часа.Кога ќе одат на кампување или доживува испади, ова напојување може да ви помогне.Ако имате било какви прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате и ние искрено се нудат 24 часа пријателски услуги на клиентите. ????ШИРОК АПЛИКАЦИИ : преносни моќ станица поддржува Qualcomm Quick Charge 3.6 v/ 10 A), 2*AC пристаништа (110 V/60 Hz, max 100w, врв 200w). Поддршка 5.Ние ви обезбеди 45 дена замена или целосна наплата и 12 месеци гаранција.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите