.

.

Главен Смена Тешки Изградба, Главен Puller Тапацир, Главен Смена Алатка, Лост Принцип, Отстранување на Staples за Мебел, Тепих, Дрвени Случај, сликарски Платна, ZSOUUI

Главен Смена Тешки Изградба, Главен Puller Тапацир, Главен Смена Алатка, Лост Принцип, Отстранување на Staples

DEN 239.76

Износ
Во продавницата.

【МНОГУ ПОЛЕСНО】Тешки Главен Смена Ергономски дизајн со потпора карактеристика, кривата на дизајн, лесно кревање, Тоа може да се заштити вашиот прст од повреди или болка. 【ВИСОК КВАЛИТЕТ】Главен смена нерѓосувачки челик кревање на механизам за лесно кревање, стегање и демонтажа на staples, удобно двојно се лизга гумени, лесно зафат се справи. 【ШИРОКА УПОТРЕБА】Тешки главен removers да може да се примени на многу места, идеален за полетување "U" стејплс од сликарството платно, мебел, Тепих, дрвени случај, картон, фото рамка, тепих.Нема да ја оштетат површината. 【ИДЕЈА за ПОДАРОК】Ќе се чувствуваат удобно и опуштено додека го користите, може да ги испратите како подарок за вашите пријатели, јас верувам дека тие ќе бидат ценети. 【ЗАДОВОЛУВАЊЕ на УСЛУГАТА】Ако вашиот наидат на квалитетот прашање, ве молиме слободно контактирајте со нас, Ние нудиме целосна наплата или бесплатен замена, па не грижете се, само да купам тоа.Направете вашиот поправка на проектот лесно!Овој главен смена овозможува да се отстрани staples со голема леснотија!Погоден за на врата тип, U-облик staples, која може да се прилагоди на сила според различни обврзувачки материјали, помагаат да се намали рака замор и спаси својата сила!Specifications Color : Red Material : Пластични и metal Size : 6.29 инчен x 0.78 inch Steps да usestep 1 : Едноставно место на метал јазик под главен.(Ако стејплс се целосно вградени во дрво, ги користат заедно со помош на други алатки.) Чекор 2 : Повлечете нагоре и надвор од спојувач без кинење до хартија, и потоа ги фрлајте ја зграпчи главен.Пакет includes1 x тешки главен смена.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите