.

.

MECCANIXITY Главен Смена Алатки, Рамни Staplers Puller Нерѓосувачки Челик за Office Home Business, Сребро.

MECCANIXITY Главен Смена Алатки, Рамни Staplers Puller Нерѓосувачки Челик за Office Home Business, Сребро.

DEN 155.76

Износ
Во продавницата.

Главен смена е одговара за било кој тип на staples отстранување. Ве молиме да бидете внимателни со вашите прсти кога го користите главен смена.Направен од челик материјал, тоа е удобно да се зафат, анти- ' рѓа, преносни и лесен за чување, цврсти и издржливи во долг животен пат.Главен смена е погоден за канцеларија, business, home апликации, работилница, образование, биро материјали, панел, дрво, подот, base, мебел, фото рамка, и повеќе.Што е ова?Главен смена е погоден за канцеларија, business, home апликации, работилница, образование, биро материјали, панел, дрво, подот, base, мебел, фото рамка, и повеќе.Направен од метал материјал, тоа е удобно да се зафат, анти- ' рѓа, преносни и лесен за чување, цврсти и издржливи во долг животен пат.Тоа е мора да се има корисна алатка за вас, во вашиот дом или канцеларија.Боја : Сребро; Стил : Рамна; Целокупната Димензии : 152 x 16mm / 6 x 0.Лесен за користење : Поставување на смена под главен, потоа повлечете нагоре и извлечете главен без кинење до површината, и располагаат со скршени главен.Предност на практичната и компактен карактеристики, кои може да се отстрани staples лесно и ефикасно, и не треба да се грижите за тоа што ќе отлепвам документот или хартија. Главен смена е одговара за било кој тип на staples отстранување.6 инчен (L*W)Пакет Содржина : 1 x Главен Remover Are има некои предности на овој производ?Предност на практичната и компактен карактеристики, кои може да се отстрани staples лесно и ефикасно, и не треба да се грижите за тоа што ќе отлепвам документот или хартија.Она што треба да го забележи?1.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите