.

.

Бесконечност Зелени Осветлување ИГ-TR011 9W 3-Жица Круг ЛЕР Песна Главата Осветлување (Бела, 5000K)

Бесконечност Зелени Осветлување ИГ-TR011 9W 3-Жица Круг ЛЕР Песна Главата Осветлување (Бела, 5000K)

DEN 739.20

Износ
Во продавницата.

Идеален за акцент осветлување на продавници, музеи, галерии, училишта, хотели, и домови, Сертификати : УЛ Одобрени.Еквивалентно на 50 w на Халоген MR16 песна light Design : уникатен, невидливи жици, мода, колор финиш(Бела, Црна).Температурата на работа опсег е -20°C до 40°C ambient Adjustable : континуирано 350° ротација и 330° оска.Dimmable Нуркач : Затемнување опсег од 100% до 10% со Електронски низок напон (EVLV) dimmer 120 V само.CAMETA Дизајн : анти-отсјај, 80lm/W КРИ КОЧАН LED, без сенка, силен проницаемост.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите