.

.

ADUEYE лупа Рачни Метал HD Висока Зголемување 10X лупа Оптичко Стакло Леќа лупа за Читање

ADUEYE лупа Рачни Метал HD Висока Зголемување 10X лупа Оптичко Стакло Леќа лупа за Читање

DEN 1104.00

Износ
Во продавницата.

Висок квалитет на оптички леќи, високо ниво на транспарентност и ниска дисперзија коефициент направи со висок квалитет на оптички леќи од стакло за high-definition слика во целото поле на гледање.Висока Моќност Зголемување : Ова лупа се обезбеди 10 X зголемување, овозможувајќи им на корисниците со ниска визија за да се чита текстот, без разлика на големината.Вашите лични шопинг менаџер е во вашата услуга : 1.На Лесни Удобно ергономски дизајн се справи со е совршен за подолго читање време без заморно раце.Висока Моќност Зголемување : Ова лупа се обезбеди 10 X зголемување, овозможувајќи им на корисниците со ниска визија за да се чита текстот, без разлика на големината.Одлично за книги страници трудови инсекти и деца хоби observation Ideal за прикажување на фини детали во книги, весници, списанија, мапи, електроника, минијатури, накит, пилула шишиња, хоби и занаети.Ние обично брод во рок од 1-3 дена и времето за испорака е 9-15 дена.Објективот има високо ниво на транспарентност, мали дисперзија коефициент, и добар имиџ јасност низ поле на гледање. Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме оставете ги вашите вредни сугестии или производот, ви се заблагодарам за вашата доверба и поддршка.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите