.

.

Карактер Тешко pc Компјутер Bluetooth Глувчето Се со Кафена и Бела Кутре

Карактер Тешко pc Компјутер Bluetooth Глувчето Се со Кафена и Бела Кутре

DEN 479.76

Износ
Во продавницата.

Сите производи е генерички.Напојува со 2 AAA батерија.Контактирајте со компјутер преку bluetooth.Овој случај нуди голема заштита и се издвојува поради многу тенок дизајн.Таа е направена со трајни компјутер.карактер тешко pc компјутер bluetooth глувчето се со Кафена и Бела Кутре.карактер тешко pc компјутер bluetooth глувчето се со Кафена и Бела Puppycontact преку bluetooth.Чекор за свој дизајн : 1. Испраќање на вашиот сопствен дизајн слика tous (не помалку од 800*800).2. Нашите desgin би пристигнал на вашиот рок од 12 часа. 3. Можете да поставите цел на .Било каков проблем на вашата нарачка, ве молиме cotact со нас.Најдолго време за испорака е 24 часа.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите