.

.

Ергономски Безжичен Глушец Letaclanic Уникатен Батерија Оптички Вертикална Глувчето, 2.4 G 33ft Примени Глувчето Ергономски со 6 Копчиња, 800/1200/1600 DPI Безжичен Глушец за Лапто

Ергономски Безжичен Глушец Letaclanic Уникатен Батерија Оптички Вертикална Глувчето, 2.4 G 33ft Примени Глувчето

DEN 455.76

Износ
Во продавницата.

【Ергономски Дизајниран】Вашиот зглобовите ќе ви благодариме откако тие се чувствуваат олеснување на ергономски глушец може да се обезбеди.На ергономски дизајн удобно cradles вашата рака во природна, неутрална положба, па може да се избегне, болка додека работите. 【Лесен за Употреба & Висока Прецизност Глувчето Контрола】Оваа cordless глувчето,само plug and play.USB приемник е на дното на безжичен глушец и многу лесен за чување. 800 / 1200 / 1600 DPI Резолуција Оптички за Следење на Технологија овозможува повеќе чувствителност од стандардните оптички глувци за непречено и прецизно следење на широк спектар на површини. 【Батерија Безжичен Глушец & Интелигентни Авто-Спиење】Овој Безжичен ергономски глушец вграден-на полнење за батеријата и вклучува полнење преку USB кабел.Примачот на оваа глувчето овозможува тоа да работат безжично рок од 10 метри.Голема заштеда на енергија функција, интелигентен автоматски режим на спиење може да го продолжи животниот век на батеријата подобро, кликнете на копчето за да се разбуди до тоа. 【Уникатен Назад & Напред Копчето】Овој компјутерски глушец wireless, на кратенките за копчиња на врвот на палецот, обезбедува погодности кога веб страницата на пребарување, можете да пристапите лесно.супериорен избор за интернет сурфери, гејмери и на луѓето кои работат на должината на компјутер. 【Елиминира Глувчето Синдром】 дури 8 милиони Американци се погодени од карпален тунел синдром секоја година.Сега, Letaclanic вертикална глувчето го менува стариот начин на користење на глувчето, ве молиме имајте на ум дека тоа треба одредено приспособување период. 1.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите