.

.

Лаптоп Виткање Маса Компјутер Биро Кревет Виткање Маса Мрзливи Едноставна Виткање Компјутер Биро-Black_Extended_Cooling_Hole_+_no_Mouse_Board

Лаптоп Виткање Маса Компјутер Биро Кревет Виткање Маса Мрзливи Едноставна Виткање Компјутер Биро-Black_Extended_Cooling_Hole_+_no_Mouse_Board

DEN 1552.80

Износ
Во продавницата.

Виткање кревање заграда, мулти-цел, бизнис, статистика и десктоп компјутер, USB интерфејс проширување, ергономија, заштита на цервикален ' рбет.Домашна забава, игри, и пишување се повеќе погодно.Алуминиум легура шупливи маса стојат, целосна безбедност одбивни, глувчето одбор може да се инсталира и да се отстранат, светлина и лесно да се продавница.Усвојување на високо-крај на КОМПЈУТЕР материјал и ABS заштита на животната средина материјал.Целосно празен превоз, брзо ладење, компјутер не е лесно да се загреат.Боја : Црвена Роза, Кул Black Hardware додатоци опис : види description Size : стандард fanless и глувчето одбор, стандард ладење дупка + глувчето одбор, продолжен за ладење дупка + глувчето одбор, стандарден двоен вентилатор + глувчето одбор, го продолжи двојно вентилатор + глувчето одбор, стандард голем фан + глувчето одбор, го продолжи голем фан + глувчето одбор , Без глувчето одбор со проширена ладење holesmaterial : metal Specifications : види опис.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите