.

.

Hamiledyi Дрво Parakeet Гнездење Кутија Папагал Одгледување Кутија Комплет Птица Гнездо Куќа Budgie Парење Кутија за Мали Средни Lovebirds Conure Финч Cockatiel Кафез Додатоци

Hamiledyi Дрво Parakeet Гнездење Кутија Папагал Одгледување Кутија Комплет Птица Гнездо Куќа Budgie Парење

DEN 406.80

Износ
Во продавницата.

Тоа може да им даде на вашето домашно милениче птица топло и удобно гнездо, одмор и игра.Ги исполнуваат инстинктивно џвакање моќ на домашно милениче птици.На алги ткаени качување замав душек е силен и издржлив, која е залак-отпорни и безбедно за домашни миленици. 2 * Папагал Seagrass Hammock.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите