.

.

Garmin Пристап G12, Клип на Голф GPS Рачни Rangefinder, 42,000+ веќе инсталирани Курсеви Пакет со Volvik Нови Живописни 3-Парче Висока Видливост Премиум Мат Финиш Боја Голф Топки (Зеле

Garmin Пристап G12, Клип на Голф GPS Рачни Rangefinder, 42,000+ веќе инсталирани Курсеви Пакет со Volvik Нови

DEN 3119.76

Износ
Во продавницата.

Пакетот вклучува Garmin Пристап G12 Голф GPS Уред 2021 & Volvik Нови Живописни 3-Парче Висока Видливост Премиум Мат Финиш Боја Голф Топки.Изберете од повеќе од 42,000 претходно вчитани курсеви во светот, кој безжичен разбира ажурирања (кога е поврзан со компатибилен smartphone).Долгогодишниот, батерија испорачува до 30 часа на батеријата во GPS режим.Зелена Приказ на екранот се прикажува во форма на зелена со рачно поставување на pin кредити.VOLVIK НОВИ ЖИВОПИСНИ ТОПЧЕ за ГОЛФ : Премиум Мат Финиш, VAS (Volvik Усогласување на Системот) формирана како визуелно повикување исклучено tee и на зелена.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите