.

.

Walthers ХО Скала 53' Railgon Гондола Conrail/CR (Квалитет Лого) #587120

Walthers ХО Скала 53' Railgon Гондола Conrail/CR (Квалитет Лого) 587120

DEN 671.52

Износ
Во продавницата.

Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа. 100123. CONRAIL Служи широк спектар на ХО индустрии со овие 53' Роб Мазна Страна Gondolas од Walthers Mainline!Целосно да се составуваат и да се подготвени за услуга, карактеристики вклучуваат : Limited edition - едно време се кандидира на овие roadnumbers!Врз основа на автомобили во услуга доцните 1960-ти години да се претстави изграден со мазна страничните панели се Користат за старо железо, камен, pulpwood, метални производи и други најголемиот дел товари Вклучува појавување на полици и bulkheads за пренамена на челик серпентина или pulpwood услуга Точно 36" се претвори-метал wheelsets Прото МАКС(TM) метал зглоб couplers ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ : ГУШЕЊЕ ХАЗАРД - МАЛИ ДЕЛОВИ!НЕ СЕ НАМЕНЕТИ ЗА ДЕЦА ПОД 3.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите