.

.

DDUOO Црна Гас Капа Покрие Гориво Додатен Вратата Резервоарот Покритие за Jeep Wrangler JK & Неограничен JK Сахара Рубикон Спорт 2007-2017

DDUOO Црна Гас Капа Покрие Гориво Додатен Вратата Резервоарот Покритие за Jeep Wrangler JK & Неограничен JK

DEN 525.12

Износ
Во продавницата.

★ Трајни Гас Капа и Маска за Jeep Wrangler, им даде на вашиот автомобил, со спортски изглед, да го ажурирате вашите акции гориво вратата површина;. ★ Црна Гас Капа и Маска за Џип направени од Умре-кастинг Алуминиумска Легура, Анти-корозија заврши, вода-доказ и прашина-доказ, отпорен на оштетувања од Бензин и други Опасни Хемикалии;. ★ Wrangler Гориво Додатен Вратата се применуваат за Jeep Wrangler Џ.К . ★ Лесна инсталација Wrangler Гас Капа за Џип JK(2-Врата) JKU(4-Врата), директен топ-на, нема потреба да се дупчење, ABS база помага да се поправи цврсто;. ★ Пакет : 1 x Црни Гас Капа и Маска + 1 x Гас Капа Заптивка + 1 x Настава, ако било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите