.

.

Шенжен Ножеви. Бела Керамички 6 Готвач е Нож

Шенжен Ножеви. Бела Керамички 6 Готвач е Нож

DEN 479.76

Износ
Во продавницата.

6.5-инчен керамички готвач е нож.Лесни, ќе не ' рѓа и е лесен за чистење : Отпорен на киселини и масла.Останете поостри подолг : поцврста од челик и ќе се одржи на работ подолг од челик сечилото.Нашите ножеви се направени за прецизно сечење.Не за коските, тврди површини, сирења и тешко/замрзната храна.Воздржат од резба, паѓа и smashing.АЖУРИРАЊЕ (1 јули 2013 година) : имаме неодамна редизајниран и засилен нашите рачки за да се направи тоа се повеќе издржливи и удобно кога ќе се сечење.Стил : 6" Готвач е Нож.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите