.

.

Irishom GPS Ѓердан Tracker, Мини Wirelesss 3G GPS Tracker, GPS + a-gps + LBS + Wi-Fi Позиционирањето, IP67 Водоотпорен Pendant СОС Повик, GPS Спогодба Tracker за Деца, Деца и Стари лица

Irishom GPS Ѓердан Tracker, Мини Wirelesss 3G GPS Tracker, GPS + a-gps + LBS + Wi-Fi Позиционирањето, IP67

DEN 718.80

Износ
Во продавницата.

Светло и удобно материјал овозможува продолжен часа на дејност со нула вратот вирус.Поддршка за GPS, a-gps, WIFi, LBS позиционирање на владата.Работат тивко, произведува без шум.Samll и лесен дизајн,лесно да се носат.Погоден за стари лица, деца, домашни миленици, училиште торба, возило следење.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите