.

.

4G LTE Мини Реално Време GPS Tracker за Возила Скриени во Автомобил Анти-Изгубени Живеат Следење GPS Систем за Следење преку КОМПЈУТЕР СТАН TK419

4G LTE Мини Реално Време GPS Tracker за Возила Скриени во Автомобил Анти-Изгубени Живеат Следење GPS Систем

DEN 309.12

Износ
Во продавницата.

4 G LTE целосна мрежна поддршка (врати да 3 G/2 G мрежа), поддршка за 4 G LTE/WCDMA/UMTS.Интелигентни следење во реално време, и да се пријавите на локација.Поддршка на повеќе аларми, Гео-ограда алармот, Брзина аларм, аларм за Несреќа,итн.GPS/КГ двојна позиционирање, како и поддршка за A-GPS.Возилото патување историја и километражата податоци на веб server With PC веб страна, мобилна АПЛИКАЦИЈА барањето, SMS истрага и далечински поставки.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите