.

.

Ochoos M15/M20/M25/M32/M50Wheel Вртливата Макара Блок Тешки Челик едно Тркало Вртливата Кревање Јаже Макара за Челичното Јаже - (Боја: M32)

Ochoos M15/M20/M25/M32/M50Wheel Вртливата Макара Блок Тешки Челик едно Тркало Вртливата Кревање Јаже Макара

DEN 1346.40

Износ
Во продавницата.

Боја : M32. Пакетот Вклучува : 1 Парче Нерѓосувачки Челик Макара |. - Морски Одделение од Нерѓосувачки челик макара со најлон ракав. - Користете се со до 6mm линија за сидро количка системи. - Кајак Водител На Додатокот.Описи : - Морски Одделение од Нерѓосувачки челик макара со најлон ракав - Користете се со до 6mm линија за сидро количка системи - Кајак Сидро Додаток - Материјал : не ' Рѓосувачки stee - Количина : 1 Парче Пакет вклучува : 1 Парче Нерѓосувачки Челик Макара Објект специфики : Diy материјали : Plumbing Model број : M15 M20 M25 M32 M50 M75 M100 Material : Нерѓосувачки челик макара.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите