.

.

ZHANGCHI Тешки Пролет Градите Проширувач за Рамењата, Рацете и Градите Вежби, Горниот дел од Телото Обука, Надлактицата Exerciser, Рака Тренер Уред (Големина : 19.5 кг)

ZHANGCHI Тешки Пролет Градите Проширувач за Рамењата, Рацете и Градите Вежби, Горниот дел од Телото Обука,

DEN 1737.60

Износ
Во продавницата.

✽ Тензија големина : 20 кг, 30kgr., 40kg, 50kg, 60kg, 5 големина се достапни за вас. ✽ Материјали : Премиум квалитет јаглероден челик извори и против пролизгување ABS пластика се справи. ✽ Лесно да се носат, погодно да се вежба во канцеларија, на училиште, дома, на патување,и др. ✽ прачки се одлични за рака, рамењата и градите вежби, совршен за градење на сила во горниот дел на телото. ✽ Топло Прашува : Вие треба да го изберат димензија според вашата Физичка состојба / мускулите ниво, ние може да гарантира објект квалитет за вас, но не може да гарантира секој е Сталоне, Шварценегер, Hulk.Име : Electroplating рака rod Material : челик жица + челични цевки + ABS + PPLevel : 20-60kg Length : 53*62cm Gross тежина : 0.7-1.83 kg Spring должина : 21-28cm Wire дијаметар : 50-75mm Parameter Опис : се Протега растојание на овој производ, вклучувајќи пластика handle The внатрешноста е околу 150см, и на напон на секоја пролет е за 6 KGS.Белешки : 1. Поради светлината и на екранот разлика, објектот е боја може да биде малку поинаков од слики.2. Ве молиме овозможи 0.5-2 cm разлики поради прирачник за мерење.3. Ако имате било какви прашања, или имате проблеми со производите што сте го добиле, ве молиме контактирајте со нас во времето.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите