.

.

LCD Пишување Таблета, Електронски Пишување Цртање Шарени Екран Лавра Одбор, EooCoo 10 Ракопис Цртање Таблета Подароци за 3 4 5 6 7 Години Деца и Возрасни Дома, Училиште, Канц

LCD Пишување Таблета, Електронски Пишување Цртање Шарени Екран Лавра Одбор, EooCoo 10 Ракопис Цртање Таблета

DEN 478.80

Износ
Во продавницата.

????Играчка за деца на возраст од 3 и постари : Eoo Coo LCD пишување таблета, можете да го користите како цртеж одбор, графички таблет, и деца лавра одбор да ги инспирира и ослободете ја својата креативност, да направат децата за детството на повеќе шарени.зборови во било кое време и на било кое место и сл.Можете да снимате вашите идеи во секое време и насекаде.Земете брз notes, напишете белешка, додадете потсетник, нацрт нешто и така натаму.Совршен Подароци за Децата s очи од рампа и телефони.Може да се користи за пост белешки, семејството порака), memo (мемо рекорд.Erasable порака одбор може да се користи multitimes. 10 инчен големи шарени LCD екран на повеќе fun The способност да дозволете им на децата да пишуваат, да се подготви, лавра и scribble freely Protect вашиот детето очи од рампа и phones Can користите за да објавите белешки, семејството порака), memo (мемо рекорд.Erasable порака одбор може да се користи multitimes.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите