.

.

Cambom Прирачник Ротари Сирење Graters Круг Mandoline Slicer Сирење Шредер Зеленчук Slicer Ореви Мелница со Силна Одржи Вшмукување Чаша База и Чистење со Четка(C315RW)

Cambom Прирачник Ротари Сирење Graters Круг Mandoline Slicer Сирење Шредер Зеленчук Slicer Ореви Мелница со

DEN 686.16

Износ
Во продавницата.

????Безбедна и Здрава : На ножеви од сирење grater се направени од високо квалитетен не ' рѓосувачки челик,други делови се направени од храна одделение BPA free пластика, да ги задржи на храната далеку од штетни материјали.Генијален дизајн, исто така, Заштита на рацете и прстите далеку од ножеви. ????Мулти-Функции : Ова Упатство сирење grater е голем кујнски помошник, се Соберат повеќе кујнски алатки во една.Користете го овој круг сирење храна сламен покрив, вие може да добиете храна подготвени поефикасно со помалку време.Како што се сечење сирење, зеленчук, компири, лешници, кромид, краставици, моркови, итн.или се Подготви состојки за салата, пица или СКАРА. ????Лесно Чистење : Лесно демонтирање и чистење.Само треба да се мијат со вода со појавување на чистење со четка. ????Лесно Ракување : Сирење Шредер со Не се лизга база, да ги задржи на grater стабилна на ЧИСТА и МАЗНА површина, го прави сечкање полесно и побрзо.Парчиња намали од страна на slicer ќе падне директно, нема блокада. ????По-Продажбата на Услугата : Доколку има било какви проблеми, ве молиме да бидат слободни да контакт.Квалитетот проблем ве молиме да се обезбеди слики, ние ќе ви даде замена.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите