.

.

SKOLOO Дрвени Монтира на Ѕид Грб Багажник,16 Дупка до Дупка, 5 Штипки Бамбус Ѕид Кука за Виси Облеката Облека, Крпи Капи,Природни Злато

SKOLOO Дрвени Монтира на Ѕид Грб Багажник,16 Дупка до Дупка, 5 Штипки Бамбус Ѕид Кука за Виси Облеката Облека,

DEN 527.76

Износ
Во продавницата.

Висок Квалитет на Грб Рек Ѕид : Бамбус 5 штипки ѕид рек; Природни, пакет вклучувајќи 1 дрво колче кука; капацитет на 20lb.Совршен грб кука.ГОЛЕМИНА : 17 (L) x 2.56 (W) x 0.59 (Дебела) инчи.Дупка до дупка должина : 16 Инчи, peg должина во 2.2.Нови дрвени штипки кука решетката за бесење дете палта,возрасни палта, капи, пешкири, облека, шамија, ранец, јакна, чаши и повеќе.Дрво грб решетката да се монтира на ѕид за entryway, бања, mudroom, спална соба, кујна, clocet, итн.Заштеда на простор Дупка до дупка должина : 16 Инчи.Цемент мешавина на ѕид треба сидро и вежба.Дрвени ѕид - нема потреба за сидро, завртка директно во завртка.Гипс/base ѕид - треба пластични сидро и вежба(Thest инсталација локација : светлина челик kýlové).Материјал : Bamboo Loading капацитет : 17.6 lbs (8 Kg)Производ нето тежина : 0.9 lbs (0.41 KG)5 Бои : Црна, Бела, Природни, Виолетова, Жолта.Дрво ѕид решетката за entryway, бања, mudroom, плакар, кујна, итн.Ѕидот багажник со 5 штипки за бесење leashes, капути, јакни, purses, капи, чанти, марами, влошки, ремени, и повеќе.Рек Length17.32inchens, Peg Должина 2.2 инчи; Дупка до дупка должина : 16 Инчи.Цемент мешавина на ѕид треба сидро и drill Wooden ѕид - нема потреба за сидро, завртка директно во screw Plaster/base ѕид - треба пластични сидро и вежба(Thest инсталација локација : светлина челик kýlové).

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите