.

.

Dseap Accordian Ѕид Закачалка: 16 Висока Дрвена Ѕид Проширување со Грб Багажник, Капа Рек Носителот, Хармоника Кука за Бејзбол Капи, Капути, Чаши, 16 Колче Куки, Браун

Dseap Accordian Ѕид Закачалка: 16 Висока Дрвена Ѕид Проширување со Грб Багажник, Капа Рек Носителот, Хармоника

DEN 647.76

Износ
Во продавницата.

【ЗГОЛЕМЕНА : 】16" висока, продолжен до 67" широк, 2.3" долго штипки, со 16 куки. 【ТРАЕН : 】Направен од високо-цена солидна буковата, многу подебели и посилна accordian ѕид закачалка. 【Да се ПРОШИРИ : 】Smart хармоника кука багажник, големини прилагодливи, за хоризонтална & вертикална виси. 【EMBELLISHING : 】креативните дрвени грб и капа рек нуди елегантен и стилски допир на вашиот ѕид. 【Во сила : 】Мулти-цел ѕид монтирани шапка носителот, добро организирање палта, капи, безбол капи, scarfs, филџани кафе, накит и многу повеќе.Со подготвен да се откажам систем, лесно да го инсталирате, hardwares вклучени.Ние љубовта и се инспирирани од убавината и сигурен сила во природни материјали.Па ние рачно изработени ѕидот закачалка од премиум солидна буковата , еден вид на дрвени предмети, иам набитост и издржливост, обично се применува во high-end мебел.Highten : 16 инчи висок, давање на повеќе простор за работи на вториот ред од pegs Wider да се прошири ширината на опсег : од 20 до 67 инчи.Многу флексибилен.Можете да ја прилагодите хармоника кука решетката на големини ви треба.16 Колче куки : многу повеќе виси простор за сите ваши работи.Убаво стокмено од буковата, и кој на креативен хармоника дизајн, фина изработка, и елегантен изглед, на ѕидот закачалка додава стилски, безвременски, и уникатни чувствуваат за вашето место, нуди совршен начин за подобрување на вашиот entryway, mudroom, livingroom, спална соба, плакар, кујната, ходникот и повеќе.Исто така, тоа е одлична идеја да се добие една како креативен подарок за вашиот сака.Мулти-цел accordian ѕид закачалката е многу нови и цврсти доволно.Можете да ги користите како вашиот капа рек, проширување грб багажник, капа на држачот за бејзбол капа, шамија закачалка, кафе кригла багажник, и други.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите