.

.

IndianShelf Рачно Изработени 4 Парче Гроздобер Бања Крпи Носителот Сина Антички Грб Рек Дрвени Ѕид Куки Пукам Шапка Рек Крпа Куките

IndianShelf Рачно Изработени 4 Парче Гроздобер Бања Крпи Носителот Сина Антички Грб Рек Дрвени Ѕид Куки Пукам

DEN 1522.56

Износ
Во продавницата.

[Гаранција]- 1 Година Замена Гаранција Без Дополнителни Трошоци. [Карактеристики]- Нашите Завртка-во Тешки Ѕид Куките се Rustproof, Еднократно, Oilproof, Водоотпорен, Дебела и Долготрајни.Материјал : Дрвени, Боја : Сина.Висина : 4 Инчи, Ширина : 10 Инчи Прибл.Проекција : 2 Инчи Прибл. [Капацитет]- Нашите Куките се Тешки и може да се Одржи До 30 кг. [Пакет Содржина]- 4 Дел Пукам Entryway Boho Клуч На Носителот.Цврсти и Издржливи - Бања Пешкир Куки е Изграден Здрав, што е Доволно да се Откажам Повеќе Работи во Исто Време.Употреба : Можете да ги Користите овие Гроздобер Тешки Ѕид Закачалка Да се Откажам Грб, Крпи, Шапка, Накит, Шамија, Прибор, Чанта, Копчиња, Чаши, Облека и Повеќе.За Услуги На Клиентите И Гаранција Поврзани Со Прашања Ве Молиме Contact_Us- (Од Понеделник До Сабота Од 9-00 Сум Да 6-00 Часот).Овие Антички Деца Ѕид Куките се Безбедно да се Користи во Farmhouse, Дом, Канцеларија, Mudroom, Гаража, Продавница Соба, Купатило, Кујна, Спална соба и Entryway.Подигнете го изгледот на вашиот ѕид со овие антички стил ѕид грб куки кои може да се користат за различни цели, а исто така обезбеди ретро вибрации за вашиот модерен простор.Дизајниран од страна на традиционалните техника за одржување на нивните својства во било каков вид на животната средина, овие ѕид куките се лесно да се инсталира без никаква помош.Дајте му на вашиот капи, капути, чадори и кеси постојан дом со овие рачно изработени куки направена од страна на квалификувани занаетчии на Индија.Голем ѕид кука да го држите грбот и капи е вреден влезот на секој дом.Нашите куките се цврсти доволно да се одржи тешки кеси или облека зад вратата и да ги преземат минимален простор.Инсталирате овие ѕид комунални куки во купатило да се задржи вашата крпи поздравниот слободни.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите