.

.

ZyIqQ Мачка картонот Куќа, DIY Трајни Рециклираат Мачка Scratcher Отпадоци Кутија Брановидни Гребење Подлога со Catnip за Внатрешна Отворено Милениче Материјали Играчки

ZyIqQ Мачка картонот Куќа, DIY Трајни Рециклираат Мачка Scratcher Отпадоци Кутија Брановидни Гребење Подлога

DEN 571.20

Износ
Во продавницата.

✔ Високо-квалитетни материјали : нула одбор е составен од картонот, залепени со пченка лепак, еколошки и рециклира, дебела и носат-отпорни, дизајн, отпорни на компресија и не е лесно да се деформира. ✔ Мултифункционален употреба : двоен-ката мачка куќа обезбедува забава и релаксирачки место за мачки да се одморат, го сокријат и да го игра, на состанокот на мачката потребите за крие, гребење и одмор. ✔ Креативен дизајн : мачка куќа е моделот на плоштадот замокот.На изглед дизајн е убава и великодушни.Тоа е погоден за модерната домашна декорација.Тоа се интегрира одмор, ноктот мелење и се игра. ✔ Зачувување на вашиот мебел : маче ќе се третираат оваа играчка како свој мебел, и го стави на човековите мебел настрана.Стилски личност дизајн може да биде добро координирани со речиси било декорација. ✔ Топло услугата : Доколку имате било незадоволство по приемот на производот, можете да не контактирате во било кое време, и ние ќе ви ги даде задоволителен одговор во рок од 24 часа.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите