.

.

Греење Подлога за Болка во Грбот и Грчеви Олеснување - крупните (12x24) Електрични Подлога за Вратот и Рамената, Ултра Мека Топлина Подлога со 6 Брзо Греење Прилагодува

Греење Подлога за Болка во Грбот и Грчеви Олеснување - крупните (12x24) Електрични Подлога за Вратот и Рамената,

DEN 599.76

Износ
Во продавницата.

???? 【30 ГОДИНИ Брзо Греење & Рамномерно Постојана Температура】Bofypoo Греење подлога за назад болка усвојува брзо греење технологија, може да се почувствува топлина во рок од 30 секунди и веднаш ублажување на болки и грчеви.Исто така, има 7.Bofypoo греење подлога е совршен срце-затоплување подарок за себе, семејството или пријатели во оваа зима. ????【Ултра Мека Microplush Влакна & Машина Перат】Греење влошки за грчеви се направени од ултра мека microplush, кожата-friendly и дише, чувствува мазна и мека, носи страшни пријатно чувство и топлина.Поддршка машина за миење и рака мие, лесно да се грижи.Нашите греење влошки може да ви помогне во олеснување на болки во мускулите, напнатост, непријатност или ладна во вратот, рамената, половината, стомакот, желудникот, колената и нозете со стимулирање на циркулацијата на крвта низ телото.????【 Ублажува Болки и Грчеви & Загрева Телото】Bofypoo греење подлога може да ви помогне да се ослободи од болката во грбот или неподносливи грчеви преку обезбедување на ефикасна топлинска терапија.Кралот големина/XL електрични подлога мерки 12" x 24" и може да покријат поголеми површини кои треба помош, вклучително и на ' рбетот, нозете, вратот и рамениците.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите