.

.

Т-Рекс 54129 Горната Класа Полиран не ' Рѓосувачки Челик Заврши Мала, Формираа Мрежа Шалче за Полнење за Chevrolet Искра

Т-Рекс 54129 Горната Класа Полиран не ' Рѓосувачки Челик Заврши Мала, Формираа Мрежа Шалче за Полнење за Chevrolet

DEN 9480.00

Износ
Во продавницата.

Ексклузивно целосна формирана мрежа дизајн. 304 од не ' рѓосувачки изградба и 12 мерач рамка.Нерѓосувачки челик мрежа.Произведено во САД со живот структурни гаранција. 3 годишна гаранција на финиш.Сечење на работ дизајн, стручна изработка, врвен квалитет на метали и напредни производствени процеси дојде заедно во невиден луксуз и стил.Т-Рекс Горниот Class grilles функции вградени фино плетени формирана мрежа поставени во рамките на прецизност ласерски сече рамки.Ексклузивно целосна формирана мрежа дизајн на Горниот Class grilles вклучува 304 нерѓосувачки изградба и нерѓосувачки челик мрежа со здрав дванаесет мерач рамка.Сите Горниот Class grilles се достапни во полиран не ' рѓосувачки челик и црни бои.Секој Т-Рекс Горниот Class решетката карактеристики живот структурни гаранција и три годишната гаранција за крај на решетката.Т-Рекс стои зад своите производи.Широк спектар на решетката стилови; традиционални палка grilles, агресивни X-Метал grilles, луксузни Горната Класа grilles, и motorsports инспириран Спорт серија grilles; обезбеди совршено решение за секој стил и вкус.Т-Рекс квалитетот започнува со advanced CAD инженерство и дизајн.Одобрени дизајни потоа се подложени на ригорозни тестирање за одговара, заврши и издржливост.Производство потоа се регулирани од страна на државата на уметноста фабрика која произведува секој дел од сопствени убодни користење на ласерски сече материјали, прецизност TIG заварување и прецизен собранието и контрола на квалитетот.Делови потоа се заврши со трајни злобна црна боени, електро-полиран или хром позлатен.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите