.

.

ZXCVBNM Магла Светлина Grilles Автомобил Предниот Браник Решетката Авто 1 Перка Центар Мрежа Скара Одговара за Мерцедес Benz SL-Class R230 2003 2004 2005 2006 2007 Авто Делови

ZXCVBNM Магла Светлина Grilles Автомобил Предниот Браник Решетката Авто 1 Перка Центар Мрежа Скара Одговара

DEN 1975.20

Износ
Во продавницата.

Ажурирање на вашиот стар, застарен, тесен, и избледени решетка со овие!.Тоа е лесно да се инсталира .На само неколку чекори и тоа му дава на вашиот автомобил сосема нов изглед.Носи различен изглед на возилото со голема за да покаже употреба или замена.Лесно да го инсталирате во само неколку минути.Без дупчење или сечење е потребно, добра за надворешни Решетката Трим декорација цел.Стабилни карактеристики, висока сигурност и лесна инсталација, дава на вашето возило чиста и елегантен стил.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите