.

.

Petkin Плакета Toothwipes, Свежо Нане Брише - Природна Формула Чисти Забите, Непцата & Freshens Здив - Удобен, и Лесно да се Користи Орално за Нега на Забите Милениче Брише за Кучи

Petkin Плакета Toothwipes, Свежо Нане Брише - Природна Формула Чисти Забите, Непцата & Freshens Здив - Удобен,

DEN 599.76

Износ
Во продавницата.

Полесно да се Управува од Четката за заби - за оние кожен пријатели кои не се во состојба да ги измијат забите или едноставно сакате да се префрлите до нивното чистење техники, мачка/куче стоматолошки брише се одлично решение.Задржи Вашето домашно Милениче Забите се Чисти и Здрави - овие Petkins Милениче Брише се нежни доволно да се користи секојдневно околу вашето домашно милениче забите и непцата за да се спречи плак и забен камен, што може да предизвика инфекција која доведе до расипување на забите.Додадете овие куче стоматолошки брише/мачка стоматолошки брише за да на вашето куче чешлање/мачка подготвува понуда за полнење.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите