.

.

Kanen Коњи Selfie Резервни Гуми Покрие Универзална Сончање Водоотпорен Прашина-Доказ Тркало Покрива Одговара за Приколка Rv SUV Camper Камион Патување и Многу Возила 14/15/16/17

Kanen Коњи Selfie Резервни Гуми Покрие Универзална Сончање Водоотпорен Прашина-Доказ Тркало Покрива Одговара

DEN 431.04

Износ
Во продавницата.

Примена : Особено Погодни За Хонда CR-V, Jeep Wrangler, Campers, Тојота CRV RAV4, Suzuki, Ford, Камиони, Автомобили, RV, Camper,џипови, Приколки, RVs, спортски автомобили, Камиони И Многу Возила.Ефикасно Да Го Заштити Вашиот Резервни Гуми Во Дожд, Снег, Ветар, Прав, Сонцето И Било Лошо Време Кога Вашите Возила Во Гаража Или Надвор.Не Се Потребни Алатки : Тоа Е Лесно Да Се Инсталира, Да Се Отстранат И Чисти.Пакет : 1 Pcs Резервни Гуми Капак.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите