.

.

USB C Центар, TOPESEL USB Тип-C Адаптер со 4 USB 3.0 Порти за MacBook Pro, Google Chromebook Pixel и Повеќе USB C Уред, Црна

USB C Центар, TOPESEL USB Тип-C Адаптер со 4 USB 3.0 Порти за MacBook Pro, Google Chromebook Pixel и Повеќе

DEN 263.76

Износ
Во продавницата.

4 во 1 USB C Центар - се Прошири еден од вашиот компјутер преку USB порта во 4 USB 3.0 порти.Поврзете тастатура, глувче, и USB флеш дискови на вашиот Mac Book или друг вид-c уреди.Ултра Тенок Спаси повеќе време за пренос на многу фотографии и филмови; Plug and play, компатибилен со Mac Book 12" 2016/2017, Chrome Book Pixel и повеќе тип C уреди.Wumart и Практични - убава LED индикатор се пали кога е вклучен; и засилен кабел, цврстата надворешност и отпорни на топлина конектори даде овој хаб неверојатна издржливост.Сигурен Гаранција Обезбедена - 30 ден пари гаранција за враќање на 12-месечна гаранција, да сте сигурни со нашите USB тип В центар.Слободен живот на техничка поддршка, безгрижно услуга!.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите