.

.

JGHJGG 2 парчиња 24inch Обоени Долга Права Синтетички Чип во Косата Екстензии Нагласи Виножито Коса Клипови Сива Сина, Пурпурна Hairpieces Уво Обоена Парче 21

JGHJGG 2 парчиња 24inch Обоени Долга Права Синтетички Чип во Косата Екстензии Нагласи Виножито Коса Клипови

DEN 671.76

Износ
Во продавницата.

Материјал : 100% Квалитетот Синтетички Топлина-Отпор Влакна; може да биде restyled, може да се мијат за средно употреба, како и. 24 инчи Долго : Овие мулти-бои за коса редеа синтетички hairpieces се доволно долго за вас трим тоа да се вклопи во вашата коса должина.Директно Клип-во/ Clip-за Коса Екстензија, 1 Парче со 1 Клип во Прилог.Чешел клип : држете силна, скриени совршено; ★ Двојно weft, без пролевање, не-сплит.Може да се користи како давање деца, пријатели роденден, присутни Божиќ,празник подароци, Идеален Коса Парчиња Избор за Божиќ Партија, Фестивал, и на Празник.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите