.

.

Вратата за Безбедност на Влез се Справи со Заклучување, Кинески Стил Ретро Цинк Легура Гроздобер Брави на вратите со Рачка Поставите Користи за Внатрешни работи Со

Вратата за Безбедност на Влез се Справи со Заклучување, Кинески Стил Ретро Цинк Легура Гроздобер Брави на вратите

DEN 1072.80

Износ
Во продавницата.

Ве молиме љубезно ве молиме да го потврдите fitment пред да нарачате да се направи купување.Појавата на следниве заклучување на вратата додатоци е за повикување само, ве молиме обратете се на вистинскиот производ!. Стави на плоштадот бар во надворешната рачка, прилагодување на длабочина од плоштадот бар вметнување според дебелината на врата (препорачливо е дека на другата страна од плоштадот бар може да биде нормално е вметната во справи) На плоштадот бар е жлеб, и во насока на chamfer треба да биде спротивна на се справи со Завртка плоштадот бар цврсто со завртка дупка во страна 04.Имајте на ум : Тоа е лесно да се инсталира, но професионална инсталација секогаш е препорачливо. Внеси го кодот глава од внатрешниот панел страна во внатрешните панел за заклучување на главата дупка, користете заклучување на главата поврзување завртка за да се поправи на заклучување на главата на вратата, и ги заостри панел монтажа завртка 06.Спецификација име на Производ : заклучување на вратата Рачка материјал : цинк легура Панел материјал : цинк легура Заклучување цилиндри материјал : чист бакар заклучување цилиндри Погоден вратата дебелина : 35-55ММ општи Центар растојание : 58 MM поле на примена : сите видови на дрвени врати инсталација чекори : 01.Додатоци преглед и додатоци за информации може да има грешки во изгледот и податоци, но тоа не влијае на користењето.Широк Апликации : Квалитет на рачката на вратата идеален за дома,канцеларија, хотел, портата, спална соба, бања, исто така, како prefect подарок за вашите пријатели, итн.Безбедност Гаранција На заклучување на вратата обезбедува одлични за безбедност за вашиот дом.Молчи Макара за Заклучување на Тело : Молчи посебни ролери е мазна и silent.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите