.

.

[6 Pack] BESTTEN Виена Серија Сите Метални Современа Круг Врата се Справи со Сет со Отстранлив Latch Плоча, за Комерцијални и Станбени Употреба, Сатен Хром

[6 Pack] BESTTEN Виена Серија Сите Метални Современа Круг Врата се Справи со Сет со Отстранлив Latch Плоча,

DEN 1511.76

Износ
Во продавницата.

Комплет вклучува 3 премин вратата држела и 3 приватност вратата држела.Сите метална конструкција со сатен хром финиш.Отстранлив latch плоча за врати со круг latch дупки, кои не биле влезот за правоаголник плочи.Заштедува време, на нова инсталација.Реверзибилна рачка дизајн се вклопува и десната рака и левата рака врати.Се вклопува 2-3/8" – 2-3/4"(60-70mm) backsets и врата дебелина од 1-3/8" да 1-3/4" (35-45mm).ANSI одделение-3. 5 година механички и заврши гаранција.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите