.

.

Мачка се Подигнат со Поводник Избега Доказ Прилагодливи Чекор-во Кадифен Мачка Одење Јакни, Мека Мрежа Мачка Вест со Дише Мрежа за Прошетка со Рака за Пет Маче Куче

Мачка се Подигнат со Поводник Избега Доказ Прилагодливи Чекор-во Кадифен Мачка Одење Јакни, Мека Мрежа Мачка

DEN 263.76

Износ
Во продавницата.

·· Целокупната заврши околу мачка подигнат со поводник е удобен за носење и да се избегнува кршење слободни. ·· Имаме две бои kitty темперамент : сина и розова .Спречување на Бегство - Тешки-должност безбедно тока и прилагодливи дизајн ќе обезбеди дека се подигнат и мачката ќе биде цврсто прикачен.Производ големина : ве Молиме да секогаш гледам на големината на табелата за градите дебелина и потврди ја големината пред да го извршат да се купи.Секој е едноставна, елегантна и класичната да ги задоволи потребите на домашните миленици носи различни бои.5 кг; L : Градите Дебелина 13.Во исто време, ние ќе ве направи подобри производи според вашите сугестии.Тоа е многу погодна за секојдневно одење, трчање, џогирање, пешачење, обука, отворено рекреација, итн.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите