.

.

Мачка се Подигнат и Поводник за Одење Избега Доказ Сет, Прилагодливи Удобно Маче Куче Вест се Подигнат на Отворено Патување, Црна, Medium (Градите: 11-13)

Мачка се Подигнат и Поводник за Одење Избега Доказ Сет, Прилагодливи Удобно Маче Куче Вест се Подигнат на Отворено

DEN 311.76

Износ
Во продавницата.

Добро направени,лесни и дише темперамент,материјали кои се меки и Мали 'V' облик отсечени на предната страна на вратот е еден убав допир за мачки удобност.Овој стил се подигнат не се стави притисок на мачка вратот и целосно го поддржува градите.Убаво и безбедно дизајн со велкро лента + екстра појасот за да се направи вашето домашно милениче повеќе безбедно,на лепенка на задниот ви овозможува да се прилагоди за подобро се вклопуваат.Двете страни имаат здрав безбедност тока за побезбедна затворање - нема потреба да се грижите за вашата мачка избега на отворено одење.Ова се подигнат е супер лесно да се стави на и полетување,совршен за давање на вашите мачки можност да оди надвор и да се истражуваат безбедно и под надзор.Го подигнат одговара на мачка удобно и им дава сигурна чувство како добро.Многу бои да се изберат за да одговара на вашата мачка личност.Материјалот е мек ,флексибилен и здрав,машина перат.На лесни и флексибилни ткаенина материјал, ова не влече на страна-да се подигнат е како лесно ветре да се стави на вашето домашно милениче.Мачка се Подигнат со поводник не само што може да се заштити вашите мачки, но исто така ги спречи да избега и да се обезбеди безбедност.Го подигнат е лесно да се стави на и исклучување ,едноставно поставете ја подигнат над вашето домашно милениче е главата, се приспособат на ремени, и ќе се спремни да одат!Пакет : Пет Подигнат Вредноста На X 1, Пет Поводник X 1.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите