.

.

Тен CTR Пет Јака - совршени за кучиња, мачки, и повеќе - домашни миленици може да го изберат правото

Тен CTR Пет Јака - совршени за кучиња, мачки, и повеќе - домашни миленици може да го изберат правото

DEN 1418.40

Износ
Во продавницата.

Висок-квалитет најлон со трајни пластични токи.Вредноста ремени.Убаво дизајниран CTR печати.Тен CTR милениче поводник е исто така на располагање.Им даде на вашето домашно милениче најдобро со овој CTR Пет Јака, на LDS Книжарница ексклузивни!Оваа јака и не е само разговор стартер, но симпатична јака за вашето домашно милениче да се носат.Тоа е совршен за кучиња, мачки, и многу повеќе!Оваа јака е направен од високо-квалитет најлон со трајни пластични токи и прилагодување на ремени.Постои метал циклус на кое ознаките и поводник може да се додадат.Најдете добра опција за вашето домашно милениче денес!Достапни во мали, средни и големи.Мали Јака Должина : 8" 13" Мали Јака Ширина : 5/8" Средно Јака Должина : 12" и 19" Средно Јака Ширина : 3/4" Голема Јака Должина : 15" 26" Голема Јака Ширина : 1".

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите