.

.

oUUoNNo Мачка Темперамент и Поводник Сет за Одење Избега Доказ,Прилагодлив Мека Поместена Вест со Водење Тапацир,Удобно Отворено Јакна за Пет Маче Куче Зајакот

oUUoNNo Мачка Темперамент и Поводник Сет за Одење Избега Доказ,Прилагодлив Мека Поместена Вест со Водење Тапацир,Удобно

DEN 263.76

Износ
Во продавницата.

ГОЛЕМИНА на : МАЛ : Градите Дебелина : 9-11"(23-28cm),се Препорачува тежина : 3-6lb(1-3kg).МЕДИУМ : Градите Дебелина : 11-13"(28-33cm ),се Препорачува тежина : 6-10 lb(3-4.5 кг).ГОЛЕМ : Градите Дебелина : 13-15"(33-38cm), се Препорачува тежина : 10-16 lb(4.5-7kg).Ве молиме да се измери вашата мачка внимателно и да се однесуваат на големината на табелата пред цел.СУПЕР УДОБНО & ДИШЕ МАТЕРИЈАЛ : вест-стил подигнат е изградена на лесен,дише мрежа материјал кој не се прегрее кога станува жешко и го задржува топлина во зима.ОДЛИЧНА ПРИЛАГОДЛИВОСТ : Прилагодлив ремени со тешки-должност Duraflex тока дека одржува голем вчитување капацитет за да се спречи вашето домашно милениче од кршење далеку и лесно може да се прилагоди на искористување така нуди вашата мачка совршено се вклопуваат.Тоа е, исто така, речиси бегство-доказ поради безбедна јакна-како дизајн.БЕЗБЕДНО и ПОДОБРА КОНТРОЛА : Нашата мачка подигнат со жица на врвот може да се вклопат на вратот и градите на мачка, и тоа, исто така, има мека работ и еластична тапацир за да се обезбеди мачки не се повредени од бегство.Така тој нуди многу повеќе удобност и безбедност од H-стил темперамент.ЛЕСНО да се НОСИ : Ова лесно да се носи се подигнат е едноставно да се стави на и полетување со назад тока и велкро.Без разлика дали сте преземање на вашата мачка за прошетка низ блок или само надвор, во дворот, а се подигнат дава нејзината способност да истражуваат нејзиниот свет безбедно.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите