.

.

Galapara Дрвени Фенер LED Светилка Eid Мубарак Дома Декорација Pendant DIY Занает

Galapara Дрвени Фенер LED Светилка Eid Мубарак Дома Декорација Pendant DIY Занает

DEN 226.80

Износ
Во продавницата.

Тоа може да висат на прозорци, врати, или мебел за дома декорација.Исклучителна врежан модели на муслимански стил, прекрасна и мистериозна.Направени од високо-квалитет на дрвен материјал, убаво diy занает.Совршен Муслимански подарок за Рамазан, Eid, роденден или други фестивали.Дрво фенер изглед, тоа има led светилка за пријатна атмосфера во текот на ноќта.Дрво фенер е убаво дома декорација да се откажам или место на табелата во ден и во ноќ како и неговиот вграден led светилка.Карактеристики : Материјал : Дрво Тип : 2 видови (изборен) Мобилен : 2 x AAA ќелија (не се вклучени) Точка Големина : 190 * 105 * 25mm / 7.48 * 4.13 * 0.98 во Пакет Тежина : 1# : 92.4 g / 3.26 унци 2# : 101.5 g / 3.58 унци Пакет Големина : 190 * 100 * 25mm / 7.48 * 3.94 * 0.98 во Пакување Листа : 1 * Pendant.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите