.

.

deladola Коса Екстензија Синџири Злато Tassel Multistrand Синџир Со Клипови конска опашка Панк Headpieces Хип Поп ноќен клуб Фестивал Партија Коса Додатоци за Жени и Девојки

deladola Коса Екстензија Синџири Злато Tassel Multistrand Синџир Со Клипови конска опашка Панк Headpieces Хип

DEN 303.84

Износ
Во продавницата.

Моден коса синџири се направени од алуминиумски,не е лесно да се пробие и јазол.Глава Синџири со клипови,може да се поправи тоа во вашата коса како ви се допаѓа,Синџири должина : 16.5 инчен,Тежат : 0.16 lbs,не се тешки да се носат.Стил hairpieces со мулти влакно синџири,Можете лесно да го дизајнот на вашата коса стил,Дури и едноставен ponytails и плетенки,едноставно заврши на синџир околу вашата коса како што сакаат.Таа, исто така ќе ви помогне да издвоите од толпата.Продолжување на Синџирот на погодни за секојдневна коса убавина,роденден партии,ноќен клуб,фестивал,матурска и секоја друга прилика.Ако постои било каков проблем со производот, ние ќе ви даде бесплатно враќање и замена рок од 30 дена.

Параметрите на производот

Им се допаѓа и на купувачите